Tingimused ja eeskirjad

Palun lugege tellimist, kohaletoimetamist, tagastamist ja isikuandmete töötlemist käsitlevaid eeskirju.

Müüja kohustub:
 • saatma tellitud ja Ostja poolt tasutud kaubad Ostja valitud veoteenindusele, Ostja poolt määratud aadressile või Ostja valitud postkontorisse või olema kättesaamiseks valmis hiljemalt 1 (ühe) tööpäeva jooksul.

Ostja kohustub:

 • Esitage oma täielikud ja korrektsed kontaktandmed tellitud kauba kättetoimetamiseks ja võtke kauba vastu või võtke see valitud postkontorist vastu valitud pakiautomaadi poolt määratud tähtaja jooksul pärast pakiautomaadi teatamist;
 • Postkontorist õigeaegselt paki kättesaamata jätmine, kullerilt paki kättesaamata jätmine või ebaõigete kontaktandmete esitamine, mis muudab kauba kättetoimetamise võimatuks või raskeks, kannab Müüja kulud, mis tulenevad kauba tagastamisest ja/või uuesti kättetoimetamisest.
Tarnetähtajad:
 • Kaup saadetakse Ostjale hiljemalt 1 (ühe) tööpäeva jooksul pärast täieliku makse laekumist;
 • Valitud kaup peab olema valmis Müüja tegevuskohas kättesaamiseks hiljemalt 1 (üks) tööpäev pärast selle eest täieliku makse laekumist. Kaup antakse Ostjale üle e-posti või telefoni teel Müüjaga eelnevalt kokkulepitud ajal;
 • Tellimustooted, kui see on märgitud toote kirjelduses, valmistatakse ja saadetakse välja 3-4 nädala jooksul.

Perioodilised tellimused (tellimus):

 • Perioodilised (tellimus) kaubatellimused, mis on sisult identsed Ostja poolt esitatud esimese tellimusega, tehakse Ostja poolt valitud sagedusega ja esitatakse Ostjale maksmiseks Ostja poolt märgitud e-posti aadressile;
 • Ostjalon õigus igal ajal tühistadaoma perioodiliste (tellimuste) tellimused, logides sisse oma kontole veebisaidil ja esitades Müüjale kirjaliku või suulise taotluse;
 • Kui klient ei maksa perioodilise tellimuse eest 2 (kahe) nädala jooksul, lõpeb tellimus automaatselt. Ostjale ei esitata ega saadeta uusi korduvaid tellimusi.
Kaupade tagastamine:
 • Müüdud kauba puudused kõrvaldatakse, defektne kaup asendatakse ja tagastatakse vastavalt Leedu Vabariigi valitsuse 11. juuni 2001. aasta määrusega nr 697 “Jaekaubanduse eeskirjade kinnitamise kohta” kinnitatud jaekaubanduse eeskirjadele.
 • Ostjal – füüsilisel isikul – on õigus 14 (neljateistkümne) päeva jooksul kauglepingust taganeda ilma mingit põhjust esitamata, välja arvatud tsiviilseadustiku artikli 6.228 lõike 10 punktis 2 sätestatud erandid. Ostu-müügilepingust saate taganeda ainult siis, kui kaupa ei ole kasutatud, see ei ole kahjustatud, ei ole kaotanud oma kaubandusliku välimuse (etiketid on terved, kaitsekile ei ole maha rebitud jne, kuid mitte ebakvaliteetsete kaupade tagastamise korral) ja kauba välimust või pakendit on muudetud viisil, mis on vajalik ainult selleks, et te saaksite saadud kaupa kontrollida. Ostja peab seda õigust vastutustundlikult kasutama ja tagastama toote originaalpakendis ja heas töökorras, kaasa arvatud kõik osad. Kui ostja taganeb lepingust, vastutab ostja kauba väärtuse vähenemise eest, mis tuleneb toimingutest, mis ei ole vajalikud kauba omaduste ja toimivuse kindlaksmääramiseks.
 • Taganemisperiood lõpeb 14 (neliteist) päeva pärast ostu-müügilepingu sõlmimist – alates kuupäevast, mil ostja või ostja määratud isik, kes ei ole vedaja, saab tellitud kauba kätte. Kaup tuleb Müüjale tagastada hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates Müüjale taganemisest teatamise kuupäevast. Ostja vastutab kauba nõuetekohase pakendamise eest tagastamiseks. Ostja kannab kauba tagastamisega seotud otsesed kulud.
 • Tagastatud kauba eest makstud raha, välja arvatud ostja poolt tarnimise ja tagastamise eest makstud summa, tagastatakse 7 (seitsme) päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. Raha tagastatakse Ostjale pangaülekandega, sõltumata sellest, millise makseviisi Ostja kauba eest on valinud.
Andmehaldus:
 • Ostja andmeid töötleb MB Filterplace.
 • Tellimuse esitamisega nõustub Ostja, et tema isikuandmeid võidakse edastada UAB Montonio finance, UAB Omniva LT, UAB DPD Lietuva, Packeta Poland Sp. z o.o., et tagada tellitud kaupade kohaletoimetamine või nende eest tasumine.
Müüja ettevõtte andmed:

MB „Filterplace” Ettevõtte kood: 305389754 Käibemaksukohustuslase kood: LT100015623416 Aadress: Žemaičių g. 31, 44175 Kaunas, Leedu Pangakonto: LT787300010161090820 – AB Swedbank Tel. Nr.: +370 698 00666 E-mail: info@filterplace.eu

Shopping Cart